Home / Lajme / Kronika e zezë / Kumanova mbrëmë ka qenë në rrethim policor

Kumanova mbrëmë ka qenë në rrethim policor

Si rrufe u shpërnda informacioni për ta lëshuar diskotekën dhe u krijua rrëmujë dhe panik, theksoi një lexues i portalit Libertas i cili ka dërguar një fotografi nga hetimi policor pas paralajmërimit për bombë në një diskotekë në Kumanovë, transmeton Televizioni Koha.

Lexuesi me shoqërinë e tij kanë ikur dhe kanë qenë të hutuar se sa shumë polici ka pasur në qytet. Nuk e di se çka kanë vërtetuar specialistët për anti terrorizëm, por sipas gjitha gjasave bëhet fjalë për alarm të rrejshë.

Gjithashtu lexo

Kuvendi duhet të votojë për shkarkim të Zvërlevskit

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot duhet të mbajë vazhdime të tre seancave midis të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *