Home / Kryesoret / Mega-formacioni i Realit në sezonin e ri në rast se nuk dënohet nga FIFA (Foto)

Mega-formacioni i Realit në sezonin e ri në rast se nuk dënohet nga FIFA (Foto)

Duket se presidenti i Real Madridit do t’i krijojë një formacion ëndrrash për Zinedin Zidanen për sezonin e ri.

Por, e gjitha kjo është e mundur të ndodh vetëm nëse Los Blancos nuk do të dënoheshin nga FIFA për shkak të transferimit të lojtarëve të minoren.

Nëse kjo nuk ndodh, atëherë në Santiago Bernabeu mund të shohim lojtarë si Robert Lewandowski, Eden Hazard dhe Paul Pogba.

Më poshtë keni formacionin e mundshëm të Realit për sezonin 2016/17.

Real-Madrid-dream

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *