Home / Sport / Milani afër transferimit të parë

Milani afër transferimit të parë

Milani është duke synuar të përforcohet gjatë afatit kalimtar të janarit në repartin e mesfushës.

Mesfushori i talentuar i Atalantas, Alberto Grassi është objetkivi i Milanit për repartin e mesfushës.

20-vjeçari ka pasur paraqitje të mira këtë edicion me Atalantën dhe është pranë kalimit në ‘San Siro’.

Adriano Galliani ka filluar negociatat me Atalantën për transferimin e talentit italian.

Mesfushori qendror pritet t’i bashkohet Milanit si huazim deri në qershor me të drejtë blerje për tetë milionë euro.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *