Home / Kryesoret / Mot me diell gjatë ditëve në vijim

Mot me diell gjatë ditëve në vijim

Sot në vendin tonë të mbizotërojë mot mot i ndryshueshëm, relativisht i ngrohtë kojë pas kohe me diell dhe me erëra të lehta veriperëndimore.

Temperatura do të lëviz prej 5 deri 11 gradë Celsius.

Gjatë dy ditëve të ardhshme do të ketë më shumë diell. Prej të dielës do të mbisundojë mot me vranësira të ndryshueshme me të reshura lokale të shiut, dhe do të jetë relativisht më i ngrohtë për këtë pjesë të vitit. Gjatë fundjavës në disa fushgropa do të ketë kushte për paraqitje të mjegullës.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *