Home / Kryesoret / Ndalesë për automjete të rënda transportuese në akset Gostivar­-Kërçovë dhe Mavrovë ­-Dibër

Ndalesë për automjete të rënda transportuese në akset Gostivar­-Kërçovë dhe Mavrovë ­-Dibër

Për shkak të reshjeve intensive të borës, ndalesë për qarkullimin e automjeteve të rënda transportuese ka edhe në aksin rrugor Gostivar -­ Kërçovë, kumtoi Lidhja Automote e Maqedonisë.

Paraprakisht LAMM njoftoi se sot në mëngjes për shkak të reshjeve intensive të borës është vendosur ndalesë për qarkullimin e automjeteve të rënda transportuese në aksin rrugor Mavrovë ­ Dibër.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *