Home / Showbiz / Një martesë shqiptare në Maldive

Një martesë shqiptare në Maldive

Një çift shqiptar ka zgjedhur ishujt e famshëm turistik të Maldivëve për të vedosur kurorë.Vendet ekzotike në Oqeanin Indian janë një destinacion mjaft popullor turistik, dhe çifti ka vendosur të bëjë edhe betimin e përjetshëm sipas riteve të shtetit të Maldiveve, por me flamurin shqiptar përpara.

Seti i fotove është realizuar në ishujt turistik, ndërsa nuk dihet nëse dasma është bërë me të afërmit në vendin e tyre.

toni2

maldive7

maldive

maldiv3

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *