Home / Lajme / Kronika e zezë / Një minoren është goditur me thikë nga një moshatar i tij në Shkup

Një minoren është goditur me thikë nga një moshatar i tij në Shkup

Në polici dje SH.K. (39) ka denoncuar se më 04.01.2016 rreth orës 20:00 në rrugën “Skupi”, një 16-vjeçar nga Prilepi, fizikisht e ka sulmuar  djalin e tij 15-vjeçar dhe me thikë i ka shkaktuar të çarë në pjesën e kraharrorit.

Minoreni i lënduar, njoftoi sot MPB-ja, është çuar në SPQ “8 Shtatori” për dhënien e ndihmës mjekësore.

Pas ndriçimit dhe dokumentimit të plotë të ngjarjes, shkruhet në njoftim, do të pasojë parashtresë adekuate penale.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *