Home / Lajme / Kronika e zezë / Padi penale për kultivuesin e Kanabisit

Padi penale për kultivuesin e Kanabisit

Policia e Tetovës ka ngritur padi penale ndaj Sh.B., 38-vjeç, shkaku i dyshimeve për kultivim dhe përfitim nga materiet dhe substancat toksike.
Sipas informacioneve që jep policia, më 3 shtator të vitit 2015 është bërë kontroll në shtëpinë e personit në fjalë, te i cili është gjetur kanabis.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *