Home / Kryesoret / Prokurorja speciale Katica Janeva sot jep llogari para këshillit të prokurorëve

Prokurorja speciale Katica Janeva sot jep llogari para këshillit të prokurorëve

Prokurorja speciale Katica Janeva sot do të jap llogari para këshillit të prokurorëve. Në një seancë të mbyllur për media ajo do të flasë për punën e saj të deritanishme

Megjithatë dje në seancën e komisionit parlamentar për buxhet dhe financa është votuar pa diskutim buxheti i prokurores speciale.

Gjithashtu lexo

Përmes Serbisë po zbatohet një skenar për destabilizimin e Ballkanit, ja kush alarmon

Lidhja Demokrate e Maqedonisë (LD) nëpërmjet një kumtese vlerëson se tërheqja e personalit të ambasadës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *