Home / Kryesoret / Rita kërkon përkrahje për filmin “Shok”

Rita kërkon përkrahje për filmin “Shok”

Nominimi i filmit “Shok” për çmimin Oscar e ka gëzuar edhe këngëtaren e famshme shqiptare, Rita Ora.

Madje ajo u ka bërë thirrje fansave të saj që ta përkrahin këtë film.

“Ju lutem mbështeteni dhe ripostojeni filmin e shkurtër ‘Shok’”, ka shkruar Rita.

Kujtojmë që filmi “Shok” është i nominuar në kategorinë “Best Live Action Short Film” nga Akademia hollivudiane.

rita1

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *