Home / Kryesoret / Sela:Vrasësi me pagesë kishte urdhër të vriste Krenar Llogën

Sela:Vrasësi me pagesë kishte urdhër të vriste Krenar Llogën

Kryetari i Komunes se Strugës Ziadin Sela sot shpalosi edhe letrën kërcnuese ku sipas tij kishte marre nje informacion se interpoli i Shqiperise  e kishte informuar Interpolin e Maqedonise se nje vraser me pagese kishte urdher te vriste sekretarin e komunes se Struges Krenar Lloga.Ai para gazetareve akuzoi policine e shtetit qe nuk ka marre asnje mase sigurie dhe se nuk ka reaguar asnjehere.”Para disa ditesh kam marre nje leter kercenuese per jeten time dhe per Krenar Llogen dhe kete mund ta kinfirmoni prane organeve policore”,u shpreh kryetari i komunes Ziadin Sela.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *