Home / Lajme / Kronika e zezë / Tetovë:Sulmohet fizikisht 16-vjeçarja

Tetovë:Sulmohet fizikisht 16-vjeçarja

Dje rreth orës 20.30 minuta në rrugën “Nikolla Teslla” në Tetovë, në vajzë e moshës 16-vjeçare, e cila ka qenë së bashku me dy shoqe të saja, është sulmuar fizikisht nga tre persona të panjohur. Së pari ajo është prekur në pjesën e pasme të trupit dhe në momentin që ka reaguar është goditur me kokë në pjesën e fytyrës. Sulmuesit janë larguar në drejtim të panjohur.

E dëmtuara është dërguar në spital ku i është ofruar ndihmë mjekësore. Policia po punon në zbardhjen e rastit.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *