Home / Sport / United përgatit mega ofertë për James

United përgatit mega ofertë për James

Manchester United po planifikon mega ofertë për yllin e Realit, James Rodriguez.

The Sun shkruan se United po mendon të shpenzojë 60 milionë funte për lojtarin.

Kolumbiani startoi në vetëm shtatë ndeshje në La Liga këtë sezon dhe po lëkundet nga një mundësi transferimi në Old Trafford.

James kaloi te Reali në verën që Di Maria u largua nga Reali, pikërisht për shkak të minutazhit.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *