Home / Showbiz / Vildanes i del komplet gjoksi, duket si peshk në rroba banjo (Foto)

Vildanes i del komplet gjoksi, duket si peshk në rroba banjo (Foto)

Vildane Zeneli pa dyshim se ka çka për të treguar.

Në një tjetër sesion provokativ ajo nuk ka hezituar që të nxjerrë një pjesë të madhe të gjoksit të saj.

Vildania së fundmi pozoi e veshur, çka befasoi të gjithë.

Por, nuk kaloi shumë kohë dhe ajo sërish u zhvesh.

Vildana 2

Vildana 1

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *