Home / Kryesoret / Zhduket 15 vjeçarja nga Zhelina

Zhduket 15 vjeçarja nga Zhelina

Një banorë I Zhelinës me inicialet B.A 35 vjeçarë, në Stcionin Policorë në Grupçin ka denoncuar në polici se para tre ditëve vajza e tij 15 vjeçare e cila ka qenë mysafirë tek të afërmit është larguar në drejtim të panjohur. Policia e Tetovës ka ndëmrarrë aktivitetet për gjetjen e së njejtës dhe për motivet e largimit në drejtim të panjohur.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *