Home / Kryesoret / Zhduket 16 vjeçarja nga Tetova

Zhduket 16 vjeçarja nga Tetova

Vazhdojnë ikjet enigmatike të vajzave të reja nga shtëpit e tyre. Ikja e radhës është regjistruar gjatë ditës së djeshme kur është larguar nga shtëpia një 16 vjeçarja nga Tetova. Ministria e Punëve të Brendëshme ka njoftuar  se dje rreth orës 18:50 min në stacionin policorë në Tetovë, M.H. 38 vjeçar ka njoftuar se më 16 Janar nga shtëpia është larguar motra e tijë 16 vjeçare në drejtim të panjohur dhe nuk është kthyer më. Menjëher pas marrjes së njoftimit policia e Tetovës ka filluar të kërkojë vajzën 16-vjeçare nga Tetova, transmeton Televizioni Koha.

Nga Ministria e Punëve të Brendëshme njoftojnë se janë ndërmarrë masa dhe aktivitete për gjetjen e vajzës së larguar nga shtëpia. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *