Home / Kryesoret / Zhduket 17 vjeçari nga Tetova

Zhduket 17 vjeçari nga Tetova

Nëna 47 vjeçare S.S nga fshati Siriçinë e Tetovës, në stacion policor të Tetovës ka raportuar se më 27 janar nga shtëpia në një drejtim të panjohur është zhdukur djali i saj 17-vjeçar.

Ministria e Brendshme informoi se janë marrë të gjitha masat e nevojshme për të gjetur personin e zhdukur.

Gjithashtu lexo

Kallëzim penal deri te PSP nga Mehmeti, Llatas dhe Talevska kundër biznesmenit Palevski

Ashtu siç u informua dje nga Telegrafi, biznesmeni Ljupço Palevski është marrë në pyetje informative …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *