Home / Kryesoret / EKSLUZIVE – Xhesika Ndoji puthje në buzë me biznesmenin tetovar

EKSLUZIVE – Xhesika Ndoji puthje në buzë me biznesmenin tetovar

Këngëtarja Xhesika Ndoji njëherit edhe mike e afërt me Kallashin ka bërë buj të madhe me lajmin I cili u publikua se një deputet I ka ofruar shumë para për mardhënje seksuale brenda një nate.
Mirëpo e gjithë kjo doli të jetë e pavërtetë pasi burime të afërta me Televizioni Koha konfirmojnë se gjithë këtë ajo e ka bërë vetëm si shkas që ajo të jetë në fokus të mediave.
Por e vërteta është kjo :pasi një biznismen shumë I fuqishëm nga Tetova I cili nuk ka dashur të dal para kamerave por thot se ka qenë I detyruar por ngaqë këngëtarja ka publikuar disa foto, gjithashtu I ka bërë probleme në jetën e tij private, ai tregoi mëtej se si e ka njoftuar Xhesika Ndojën në një klub nate në Tetovë.
Biznismeni thot që pikërisht unë kam qenë që e kam nxjerr nga ai tmerr duke mbajtur ekonomikisht dhe duke ia plotësuar çdo kërkesë saj. Biznismeni nga Tetova I cili është I njohur për redaksinë tonë tregon që ia ka blerë çmimin Shkodra Festë dhe e gjithë kjo zhurmë është vetëm për të rritur veten dhe çmimin tek bossat tjerë.
Djaloshi 27 vjeçar nga Tetova është aktualisht biznismen I fuqishëm dhe ka shfaqur disa fotografi me dy këngëtare seksi Xhesika Ndojën dhe rivalen e saj Gugun te cilat kane pasur nje debat te forte mes vete pikerisht per biznesmenin ne fjale.
Pra, emisioni Koha Select që emitohet në Televizionin Koha kuptoi të vërtetën se nuk ka qenë asnjë deputet që Xhesikës I ka ofruar para, e gjithë kjo ka qenë vetëm për të rënë në sy dhe për të ngritur famen e saj.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *