Home / Showbiz / Adonisi jeton në banesën e Teuta Krasniqit!

Adonisi jeton në banesën e Teuta Krasniqit!

Aktorja e mirënjohur Teuta Krasniqi se i ka dhënë fund spekulimeve dhe është martuar me Adonisin, tregon edhe një burim i joni i afërt me çiftin.

Sipas burimit në fjalë, I cili ka rrëfyer për Vipstar.info ka disa javë që Adonisi është zhvendosur për të jetuar në banesën e aktores Krasniqi në Breg të diellit.

Sipas burimit, e që transmeton vipstar.info çifti po kalon çaste të mira me njëri-tjetrin dhe mbi të gjitha Adonis kujdeset së tepërmi edhe për vajzën e aktores, Tarën.

Gjithashtu lexo

Top 5 aktoret më të paguara në botë

Fituesja e çmimit prestigjioz Oscar, aktorja e njohur Emma Stone, është aktorja më e paguar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *