Home / Showbiz / Agnesa vjen me shumë stil (Foto)

Agnesa vjen me shumë stil (Foto)

Ish-Miss Kosova 2003 Agnesa Vuthaj është çdo herë me shumë stil dhe shumë e pëlqyer nga publiku, transmeton parrotll.

Ajo ka publikuar një foto në rrjetin e saj Instagram ku duket se ka të veshur një fustan dhe një pallto të hollë këahtu duke i kombinuar ngjyrat dhe format e tyre.

Ajo njihet si një femër me mjaft stil dhe ja edhe këtë herë e dëshmoi atë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *