Home / Kryesoret / Ahmeti: Gruaja shqiptare është pjesa më e përgjegjëshme në BDI

Ahmeti: Gruaja shqiptare është pjesa më e përgjegjëshme në BDI

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti sot në prani të forumit të gruas në Tetovë u shpreh se nëna shqiptare është e përgjegjëshme.

“Nëna shqiptare, gruaja shqiptare është nga më të meriturat dhe është pjesa më e përgjegjëshme dhe më e ndërgjegjëshme në BDI” u shpreh Ahmeti.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *