Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident në rrugën lokale Çellopek-Miletinë

Aksident në rrugën lokale Çellopek-Miletinë

Dje në rrugën lokale që lidhë fshatin Çellopek – Miletinë, para shtëpisë së V.M ka ndodhur aksident trafiku ku E.Q 46 vjeçarë nga Miletina duke drejtuar veturën Golf, me targa të Tetovës, ka goditur në murin prej betoni. Në këtë aksident lëndime të rënda trupore ka marrë bashkëudhëtari A.I 74 vjeçarë nga Miletina i cili është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës dhe pas marrjes së ndihmës së parë është dërguar në klinikën urgjente në Shkup. Hetime në vendin e ngjarjes kanë bërë pjesëtarë të Policisë së Tetovës, njofton Televizioni Koha.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *