Home / Lajme / Kronika e zezë / Arrestohen dy persona ndyshohen se kanë përdorur lëndë narkotike

Arrestohen dy persona ndyshohen se kanë përdorur lëndë narkotike

Më datë 5 të këtij muaji rreth orës 22:30 minuta në rrugën e Bërvenicës, policë të policisë së Tetovës kanë ndaluar një automjet “Ford Ka” me targa të Tetovës, i drejtuar nga një 38-vjeçarI.H nga Tetova, njoftoj SPB-Tetovë.

Pas kontrollit të automjetit, ku ishte edhe një bashkudhëtar 38-vjeç B.S nga Gostivari në pjesën e dyshemesë është gjetur një qese e vogël plastike me pluhur të panjohur.

Të dy personat janë arrestuar, është diskutuar me ato dhe pastaj janë liruar, ndërsa konfiskim substancë së panjohur është marr për  ekspertizë.

Pas sqarimin të plotë të të gjitha detajeve personat në fjalë do të kenë paraqitjen e duhur.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *