Home / Lajme / Kronika e zezë / Arrestohet 23 vjeçari nga Reçica e Vogël

Arrestohet 23 vjeçari nga Reçica e Vogël

Dje mbrëma rreth orës në rrugën “Luboten” në Tetovë është arrestuar 23-vjeçari nga Reçica e Vogël.

Sipas policisë, pas arrestimit është kryer kontrolli nga ana e policisë, tek i cili është gjetur një qese plastike me tre paketa të vogla të materies së panjohur.

Substanca e konfiskuar do të dërgohet për analizë, ndërsa A.M. pas një ndalimi të shkurtër, u lirua dhe do të përballet me dorëzimin e duhur.

Gjithashtu lexo

Shqyrtohet mundësia për punën në dy turne të kopshteve

Qeveria e Maqedonisë është duke e shqyrtuar mundësinë për të vendosur orar në dy turne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *