Home / Lajme / Kronika e zezë / Arrestohet 27 vjeçari nga Kosova në Tetovë

Arrestohet 27 vjeçari nga Kosova në Tetovë

Policia ka njoftuar se mbrëmë rreth orës 23 në afërsi të stacionit hekurudhorë në Tetovë, është ndaluar 27 vjeçari K.P nga Kosova i cili nuk ka poseduar asnjë dokument identifikimi dhe ilegalisht ka qëndruar në qytetin e Tetovës, transmeton Televizioni Koha.

Shtetasi i Kosovës, është arrestuar, mbajtur dhe do të dorëzohet më pas në njësinë për kriminalitet ndërkufitarë, migracion, të huaj dhe raitdhesim për procedurë të mëtejshme. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *