Home / Showbiz / Arta Bajrami i ka dy fjalë për Era Istrefin (Foto)

Arta Bajrami i ka dy fjalë për Era Istrefin (Foto)

Këngëtarja Arta Bajrami ka folur për Era Istrefin.

Në një postim në Facebook, shkruan Telegrafi, është Arta Bajrami që ka komentuar një raport të Telegrafit për Era Istrefin, i cili konfirmoi se ajo ka nënshkruar për Sony Music për realizim të një albumi ku është i përfshirë edhe Big Bang Beats.

Dhe, Arta ka uruar Erën për këtë sukses, duke thënë se për të është punë talenti dhe jo fati.

Ajo i ka uruar shumë suksese këngëtares së re.

arta-1

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *