Home / Kryesoret / Babai i Komandant Malishevës akuzon qeverin e Maqedonisë

Babai i Komandant Malishevës akuzon qeverin e Maqedonisë

Babai i Komandant Malishevës Gani Krasniqi akuzon qeverinë e Maqedonisë për tradhëtin që u është bërë grupit të Kumanovës.
Ganiu shprehet direkt duke thënë që disa nga grupi i Kumanovës janë dorzuar dhe sotë nuk janë në jetë.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *