Home / Lajme / Botë / Bastoret të lënë pa flokë (Foto)

Bastoret të lënë pa flokë (Foto)

Kjo foto po qarkullon me të madhe nëpër rrjetet sociale. Në të shihen gjatë burra, disa tërsisht tullac e disa gjysmë tullac në një bastore duke pritur rezultatet e ndeshjeve të futbollit apo lojërave tjetra për të cilat synojnë të fitojnë para, transmeton Click Channel.

Por ajo që dihet, është stresi i madh që përjeton personi i cili luan bastore se nëse do të fitojë apo humbë. E siç duket stresi i ka “lënë pa flokë” edhe këta 6 burra në foto.

Personat që rregullisht luajnë bastore e pranojnë se më shumë humbin para sesa që fitojnë.

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *