Home / Lajme / Kronika e zezë / BMW-ja e përplas 28 vjeçarin me biçikletë në Tetovë

BMW-ja e përplas 28 vjeçarin me biçikletë në Tetovë

Në rrethrrotulimin në rrugën e Ilindenit dhe rrugës 164 djen rreth orës 13.30 minuta ka ndodhur një aksident ku një BMW me targa të Tetovës drejtuar nga 45 vjeçari N.A nga Reçica e Madhe ka përplasur 28 vjeçarin B.F nga Tetova i cili ka qenë me biçikletë.

28 vjeçari ka marrë lendime të lehta, ku me BMW është dërguar në spitalin Klinik të Tetovës.

Policia ka marrë masa për zbardhjen e rastit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *