Home / Showbiz / Çiljeta gjobitet nga policia? (Foto)

Çiljeta gjobitet nga policia? (Foto)

Çiljeta është gjobitur nga policia rrugore.

Të paktën kështu lë për të kuptuar një fotografi që po qarkullon në rrjete sociale ku këngëtarja e njohur shihet duke debatuar me policët.

Ky debat duket të jetë zhvilluar te Posta Shqiptare në Tiranë dhe thuhet se është bërë për shkak të një parkimi të gabuar nga ana e Çilit.

Ndryshe në aspektin muzikor, këngëtarja ka paralajmëruar se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *