Home / Sport / Conte nënshkruan për tre vjet me Chelsean

Conte nënshkruan për tre vjet me Chelsean

Antonio Conte raportohet se do të nënshkruajë marrëveshje me Chelsean për tre vjet në dhjetë ditët e ardhshme.

Sipas “SkySports Italia”, italiania ka pasur bisedime pozitive me “Blutë” dhe do të zëvendësojë Guus Hiddinkun në fund të sezonit.

Ish-trajneri i Juventusit do të largohet nga posti i përzgjedhësit të Italisë menjëherë pas Euro 2016 në Francë.

Conte më parë ka qenë trajner edhe te Atalanta.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *