Home / Showbiz / Dafina Dauti sulmon keq Greta Koçin (FOTO)

Dafina Dauti sulmon keq Greta Koçin (FOTO)

Dafina Dauti ka lansuar një sulm spektakolar ndaj këngëtares tjetër Greta Koçi.

Të dyja këngëtaret janë të involvuara në skandale që përfshijën të drejtat autoriale në YouTube.

Teksa Dafina Dauti ka telashe me Bleron, telashe më të mëdha kanë pasur miqt e Dafinës, Chipsi dhe Erkand Shabani, me Greta Koçin.

Madje Greta dhe Chipsi janë të përfshirë edhe në procese gjyqësore me akuza të ndërsjella.

Dhe Dafina tash në një postim në profilin privat në Facebook, shkruan Telegrafi, ka sulmuar këngëtaren nga Shqipëria.

Sipas saj Great nuk e ka më as fytyrën të veten dhe se e ka ndërruar komplet.

Mbetet se si do t’i përgjigjet kësaj deklarate Greta Koçi.

dafina-dauti

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *