Home / Showbiz / Dafina Zeqiri dëshiron të martohet me…

Dafina Zeqiri dëshiron të martohet me…

Bukuria e modelit Mario Rodriguez është modeli me famë botërore i cili po arrin që ta ‘çmend’ këngëtaren Dafina Zeqiri.

Kjo e fundit ka postuar një fotografi të tij në Instagram dhe sipas mbishkrimit që ia ka lënë ka thënë se dëshiron që të martohet me të.Dafina ka marrë edhe komente nga fansat e saj të cilët i thonin se përshtaten si çift.

da_1456213964-8217772

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *