Home / Kryesoret / Digjet shtëpia e Enver Sulejmanit, ish zëvendës-sekretar i FFM-së

Digjet shtëpia e Enver Sulejmanit, ish zëvendës-sekretar i FFM-së

Para pak castesh është hapur zjarr në një shtëpi në lagjen Lenin nr 09 në Tetovë. Zjarrfikësit kanë arritur menjëher në vend ngjarje për të intervenuar.
Ekipi i zjarrfiksave në krye me Uka Alitin kanë intervenuar me 3 automjete dhe 17 zjarrfiksa që të lokalizojnë zjarrin që të mos përhapet tek shtëpitë përreth.
Shaku i zjarrit që kaploi këtë shtëpi është oxhaku, nga informacionet e para që posedon Televizioni Koha është se nuk ka asnjë të lënduar nga pjestarët e kësajë familje.

Sipas të dhënave zyrtare që meson Tv Koha shtëpia është nën pronën e Enver Sulejmanit ish zëvendës-sekretar i FFM-së.
Pas pak do tju sjellim video nga vend ngjarja.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *