Home / Lajme / Rajon / Disa detaje se kush është bossi i qymyrit që u qëllua në kokë me kallashnikov

Disa detaje se kush është bossi i qymyrit që u qëllua në kokë me kallashnikov

Zbulohen detaje të tjera në atentati në Lexhë, I ndodhur ditën e sotme në orën 11:00. Shtetasi 46-vjeçar, Leonard Ndoka u qëllua me armë zjarri nga persona ende të paindentifikuar teksa lëvizte me mjetin e tij BMË X5.

Për pasojë, ai mori një plumb në kokë dhe u dërgua në Spitalin e Lezhës në gjendje të rëndë. Leonard Noka është biznismen dhe prej kohësh punon me prodhimin e qymyrit.

Policia ka nisur hetimet dhe dyshon se vrasja ka lidhje me aktivitetin ekonomik të plagosurit.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *