Home / Lajme / Rajon / Durrës, mbytet në përrua vogëlushja

Durrës, mbytet në përrua vogëlushja

Një fëmijë është mbytur aksidentalisht paraditen e sotme në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Tarin të zonës së Manzës, ku mësohet se një vajzë 5 vjeçe ka rënë në përrua teksa po luante.

Sipas të dhënave të para, vogëlushja ka qenë duke luajtur në anë të përroit, kur i ka rrëshqitur këmba dhe ka përfunduar në ujë.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *