Home / Showbiz / Edhe Enca kundër Mozzik?!

Edhe Enca kundër Mozzik?!

Mbrëmja e së hënës përfundoi me shumë replika mes producentit Bini dhe vëllezërve Getinjo dhe Mozzik.

Bini i tha mosmirënjohës reperëve pasiqë ai dhe shumë persona të tjerë nga Ferizaj i kanë ndihmuar në fillimet e tyre.

Replika të njëpasnjëshme nga të dy palët por ka reaguar edhe dikush tjetër.

Sipas Prive, postimi që Enca ka publikuar në “Facebook” ku ka shkruar: “E di cili është lloji njeriut që e urrej? Mosmirënjohësi! Unë të kam krijuar”, i dedikohet reperit Mozzik.

Haxhia nuk ka përmendur asnjë emër por duke pasur parasysh krijimet e saj, kënga “Edhe njo” është realizuar në fillimet e Mozzik e poashtu statusi u publikua pak pas lajmit që përfshihej reperi.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *