Home / Lajme / Maqedoni / Ermira Memeti (2016), si Iljazi Halimi (2009)!!!

Ermira Memeti (2016), si Iljazi Halimi (2009)!!!

Deklarata e Deputetes së Bdi-së Ermira Memeti në protestën e Buletit, ku thot se maqedonasit çfar të duan le të ndërtojnë matanë urës e këndej Jo, paksa i ka irituar disa qytetarë sepse kjo deklaratë është e njejtë me deklaratën e Iljaz Halimit në vitin 2009.

“O njerez dhe maten Varadarit eshte e jona po aq sa eshte e atyre te cileve ju thoni te ndertojn kryqe e kisha. Mos e harroni kete asnjeher!!!
Maqedonia nuk mund te jete ma shume e partnerit Tuaj te koalicionit VMRO DPMNE se sa eshte e jona e qytetareve te saj qe jetojm ketu!!!
Nese keni akternativa tjera behuni te pakten njeher te siqnert me veteveten dhe popullin dhe thuajeni cila eshte ajo, mos manipuloni me shqiptaret.
Mjafte me!!!”, shkruan Zekiri në facebook.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *