Home / Showbiz / Geti dhe Marina me foto hot nga Dubai

Geti dhe Marina me foto hot nga Dubai

Ka pak kohë që ata kanë bërë publike lidhjen e tyre të dashurisë.
Getoar Selimi dhe Marina Vjollca gjenden momentalisht në Dubai me pushime.
Çifti ka postuar një fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihet se ata po kënaqen në rrezet e diellit.
getttttt

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *