Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjobiten dy kafiteri në Tetovë, për shkak zërit të lartë të muzikës

Gjobiten dy kafiteri në Tetovë, për shkak zërit të lartë të muzikës

Natën e diel rreth mesnatës, policët e Departamentit të Punëve të Brendshme në Tetovë kanë kryer kontrolle në objektet e kafiterive “Tantra” dhe “Barcode”, që ndodhet në rrugën “JNA” në Tetovë, të cilët në atë kohë kanë shkelur rendin publik duke lëshuar muzikë me zë të lartë, njofton SPB-Tetovë.

Në objekti i parë është matur me 80 decibel, kurse i dyti me 84.3 decibel.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *