Home / Lajme / Kronika e zezë / Gostivar: Duke ikur nga qentë endacak, përfundon me plagë të rënda në Klinikat e Shkupit

Gostivar: Duke ikur nga qentë endacak, përfundon me plagë të rënda në Klinikat e Shkupit

Mbrëmë, gjysmë ore pas mesnate, në repartin e urgjencës në spitalin e Gostivarit ishte sjellë 36-vjeçari Z.C nga Gostivar me këmbë të thyr dhe pas ndihmës mjekësore është transferuar menjëherë në klinikat e Shkupit.

Policia thotë se ai duke shëtitur qenin e tij në objektin ku jetojnte në rrugën “Kej Vardar” në Gostivar u sulmua nga dy qentë endacak, njofton TetovaSot.

Ai duke ikur nga qentë, goditi një objekt të fortë, mesiguri shtyllë metalike, ra dhe lëndoi këmbën e tij.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *