Home / Sport / Icardi në Premierligë për 40 milionë euro

Icardi në Premierligë për 40 milionë euro

Jose Mourinho e dëshiron Mauro Icardin në Manchester United.

Jose Mourinho pritet të jetë trajner i ri i Manchester Unitedit dhe Mauro Icardi është dëshira e tij e parë, shkruan Tuttosport.

Icardi është një nga sulmuesit më të kërkuar në Evropë, ku në 95 ndeshje ka shënuar 47 gola me Intein.

Transferimi i tij nuk do të jetë i lehtë, pasi Interi për shërbimet e tij kërkon 40 milionë euro.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *