Home / Kryesoret / Imer Aliu kritika ndaj partisë së Ahmetit

Imer Aliu kritika ndaj partisë së Ahmetit

Deputeti i PDSH-së, Imer Aliu, ka adresuar kritika të fuqishme ndaj partisë shqiptare në pushtet, BDI. Deputeti Aliu shpreh revoltën ndaj funksionarëve të lartë të BDI-së të cilët gjatë vikendit protestuan në Butel të Shkupit kundër vendosjes së Kryqit gjigand prej 55 metrash nga Kongresi botërorë maqedonas.

Deputeti Aliu madje shkruan në profilin e tij në Facebook se funksionarët e partisë BDI herë pas herë përmes reagimeve të tyre prezentohen në opinion si patriotë të fuqishëm.

Deputeti Aliu në profilin e tij në Facebook shkruan:

“Këta të Bdi-se, herë “patriotë” e herë “fetarë” por gjithmonë hajna dhe tradhëtarë!”, duke publikuar disa foto të cilat kanë të bëjnë me rastet tragjike ndaj shqiptarëve në Maqedoni.
2

3

4

5

6

7

8

11

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *