Home / Sport / Inter pritet ta shet Brozovicin

Inter pritet ta shet Brozovicin

Marcelo Borozovic duket se është “kurbani” i radhës te zikaltrit.

Një vit pas shitjes së Mateo Kovacicit, me paratë e të cilit u ble Geferson Kondogbia, Interi do tentojë që të përsërisë edhe një herë skenarin.

Interi Këtë verë i sakrifikuari do të jetë Brozovic, i cili me shumë mundësi do të transferohet në Londër, pasi Arsenali ofron plot 25 milionë euro.

Nëse kjo përpjekje do të rezultojë e suksesshme, atëherë zikaltrit do të mbyllin transferimin e Sorianos dhe Banegës (Tohir ka thënë se ka gati akordin paraprak).

Ëndrra e madhe mbetet Yaya Toures. Këtë verë, trajneri Roberto Mancini do tentojë gjithçka për ta bindur afrikanin t’u bashkohet zikaltërve.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *