Home / Kryesoret / Ja çka thotë euroambasadori Orav pas debatit të nxehtë mes Zaevit me Latasit!

Ja çka thotë euroambasadori Orav pas debatit të nxehtë mes Zaevit me Latasit!

Menjëherë pas intervistës së parë opozitare të Zoran Zaev në ditarin e lajmeve të televizionit Sitel, dhe reagimeve të shumta në opinionin në lidhje me sjelljen e kryeradaktorit të këtij televizionit Dragan Pavloviq Latas ka reaguar edhe euroambasadori Aivo Orav përmes llogarisë zyrtare në Twitter.

!

“Raportimi i mediave të balancuara ??? – ka shkruar Aivo Orav, transmeton TetovaSot.

Ndryshe gjatë debatit mes Zaevit dhe Latasit ka pasur kritika të ashpëra drejtuar njëri tjetrit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *