Home / Kryesoret / Ja ku është i dyshuari Mile Janakiveski, ‘zhduket’ Gordana Jankullovska

Ja ku është i dyshuari Mile Janakiveski, ‘zhduket’ Gordana Jankullovska

Nuk janë të sakta informacionet se të dyshuarit e aferës “Titanik” Mile Janakievki dhe Gordana Jankullovska gjenden në ambasadën e Republikës së Bullgarisë dhe atje kërkojnë mënyra për të ikur nga vendi, mëson PlusInfo nga burime të saja.

Sipas burimeve, Janakieski është strehuar në rezidencën e një vendi të Evropës Lindore në Shkup, nga e cila shpreson të mbrohet, transmeton TetovaSot.

 

Plusinfo nuk ka asnjë konfirmim të këtij spekulimi dhe nuk ka asnjë informacion se ku ndodhet aktualisht e dyshuara Gordana Jankulovska.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *