Home / Kryesoret / Ja kur mundë të publikohet kënga ”DASHNIA E NANËS”

Ja kur mundë të publikohet kënga ”DASHNIA E NANËS”

Pas suksesit me bashkëpunimin me Leonora Jakupin, Gold Ag ka bashkuar forcat me një tjetër këngëtare të njohur të skenës muzikore shqiptare.

Bëhet fjalë për Shyhrete Behlulin, me të cilën reperi i njohur ka realizuar një këngë kushtuar nënës, transmeton Telegrafi.

“Dashnia e nanës” titullohet kënga e punuar nga vetë rep artisti dhe e orkestruar nga Fatos Canolli.

Në këtë videoklip, xhirimet e të cilit tashmë kanë përfunduar, reperi tregon aftësitë e tij edhe në aktrim në rolin e djalit ndërsa roli i nënës luhet nga aktorja Nexhmije Sellca.

Prive mëson se datat 2 – 3 Mars jan datat më reale për lansimin e videoklipit nëse shkon gjithçka në regull si deri më tani.

Gjithashtu lexo

Aksidentohen dy autobusë dhe dy makina, 15 të lënduar në Strumicë

15 persona janë lënduar dje në një aksident rrugor në rrugën lokale në fshatin Bansko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *