Home / Sport / Ja tre sulmuesit që po i kërkon Reali

Ja tre sulmuesit që po i kërkon Reali

Real Madrid dëshiron të përforcohet në sulm, pasi Karim Benzema është sulmuesi i vetëm që kanë.

Real Madrid ka vetëm një sulmues Karim Benzeman dhe kur ai është i lënduar opsionet në fazën ofensive janë të pakta.

James, Jese dhe Isco janë opsionet e vetme të trajnerit Zinedine Zidane, por ai dëshiron që të përforcohet gjatë kësaj vere.

Sipas Fichajes.net, Kun Aguero, Robert Leawandowski dhe Sergio Aguero janë dëshirat e francezit, i cili shpreson se njëri prej tyre do të transferohet në Bernabeu gjatë kësaj vere.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *