Home / Sport / ‘Kemi ende mundësi të eliminojmë Barcelonën’

‘Kemi ende mundësi të eliminojmë Barcelonën’

Hector Bellerin insiston se ata ende kanë mundësi kundër Barcelonës.

Mbrojtësi i Arsenalit, Hector Bellerin insiston se ata ende kanë mundësi dhe mund të eliminojnë Barcelonën në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja e mbrëmshme e zhvilluar në Emirates Stadium i takoi Barcelonës, e cila fitoi 2:0 me dy gola të Leo Messit.

“ne do të luajmë edhe ndeshjen e dytë ashtu sikurse të parën. Ne luajmë futboll të mirë dhe ende kemi mundësi. Është e vështirë, por ne kurrë nuk dorëzohemi”, tha Bellerin.

“Ne kemi qenë skuadër kompakte. Por, ne nuk kishim fat sikurse ata. Ne duhet të jemi më konkret”.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *