Home / Showbiz / Kim Kardashiani afër ndarjes

Kim Kardashiani afër ndarjes

Reperi amerikan Kanye West shkaku i problemeve të tij personale mund ta humbë edhe gruan Kim Kardashian.

Hollwoodlife.com raporton se Kris Jenner është e shqetësuar për të ardhmen e familjes së saj shkaku i problemeve të njëpasnjëshme të Westit.

Mosmarrëveshjet dhe fyerjet me çdokënd nëpër rrjete sociale, ka shtyrë Kim Kardashian që të mendoj për shkurorëzim dhe besohet se ka përkrahjen e plotë të familjes.

“Nëse vendosin të ndahen, do të jetë një luftë kundër tij. Kanye duhet të frikësohet sepse Kris Jenner është shumë e mirë në publik dhe do ta përkrah vajzën e saj në të gjitha mënyrat”, ka thënë një burim për Hollywoodlife.com.

“Nëse ndahen, Kanye do të ketë makth të vërtetë”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *